Your comments

Nawet na mapie w fuelio poprawnie pokazuje moja pozycie, a mimo to nie zapisuje jej i nadal mam tylko szukam sygnalu gps.

Hm.. faktycznie nie czekalem nigdy dlugo, ale teraz czekam juz ponad cztery minuty i nic. A modul gps dziala poprawnie bo jestem polaczony i na mapach google wskazal poprawnie moja pozycje - mimo,ze jestem w domu a nie na zewnatrz. caly czas mam komunikat szukam sygnaly gps. nie daloby sie zrobic tego zrobic tego poszukiwania w tlem? tak by zapis nie przerywal poszukiwania?

Ewentualnie moge nagrac film jak to dodaje - moze robie cos zle...

Adrian,

Nie ma żadnej informacji o błędach, transmisja danych jest zaznaczona, gps również, sprawdzane i w aucie, i poza samochodem oraz kilka razy tesowo w domu. Za każdym razem nie ma żadnego komunikatu, wszystko zapisuje się poprawnie, w dzienniku tankowań są tankowania, ale nie ma śladu o pozycji gps. A po wejściu w mapy mam info "Brak danych dla tego pojazdu".

A telefon mogę Ci udostępnić - o ile bywasz jeszcze w Sosnowcu...

Jeśli pomogą Ci jakieś zrzuty ekranu, logi czy zrzuty pamięci daj znać.


Adrian, zawsze podzas korzystaniaz fuelio mam wlaczone dane transmisyjne (od kiedy zorientowalem sie ze przy wylaczonych automatyczny backup na google drive sie sypal), niestety nadal nie dziala mi gps...